2018. november 2.
Két újabb magabiztos győzelem a DEBL-ben
Női hokisaink megállíthatatlanok nem csak az OB II/U25 bajnokságban, de az osztrák bázisú női ligában is!

Dörök Rudolf együttese az OB II-ben elsöprő, 12-0-s győzelemmel tért haza Miskolcról, a DVTK Jegesmedvék elleni túráról, majd október utolsó napján hazai jégen az Ifjabb Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia csapatát is sikerült legyőznie, igaz, ez egy szoros, 5-3-as ütközet volt, 2-2-ig fej-fej mellett haladtak a felek. A győzelem azonban győzelem, a Fradi nyolc meccsből nyolc győzelemmel, hatalmas előnnyel vezeti a bajnokság tabelláját.

A lányok emellett az osztrák bázisú DEBL-ben is száguldanak: egy elmaradt mérkőzés után október 27-én a DHC Ice Cats Linz csapatát fogadták, és 6-3-ra győztek is. November 2-án pénteken ismét hazai mérkőzés volt a menü, ezúttal a DEC Devils Graz ellen, a végeredmény pedig 7-1 lett a Ferencváros javára. Pavuk Petra parádézott, hét ponttal zárta a találkozót, öt gól és két assziszt formájában.

Jégkorong, női DEBL
FTC-Telekom – DHC Ice Cats Linz 6-3
FTC-Telekom – DEC Devils Graz 7-1

Győzelem a döntő második meccsén

Női hokisaink 2-1-re megnyerték a Rampage elleni U25 B döntő második találkozóját, jöhet a harmadik meccs.

Vereség a döntő első meccsén

Női jégkorongozóink U25 B csapata 4-3-ra kikapott hazai pályán a Rampage együttesétől.

Megvan a második győzelem, irány a döntő

Női U25 B jégkorongcsapatunk idegenben 6-3-ra nyert a Debreceni Hoki Klub ellen, ezzel bejutott a döntőbe.

Vereség az elődöntő visszavágóján

A női U25B bajnokságban szereplő csapatunk hosszabbításban kikapott a DHK-tól, jön a harmadik meccs.

Megvan az elődöntő első meccse

Női U25 B hokicsapatunk 4-1-re behúzta a DHK elleni első elődöntős meccsét.

Döntetlen a visszavágón, kiestünk a DEBL-ből

Női hokisaink 1-1-et játszottak a Rampage Veszprém csapatával az osztrák bázisú liga negyeddöntőjében.

Negyedik helyen zártuk a női OB I-et

Női hokisaink a visszavágón is kikaptak a BJA csapatától a két nyert meccsig tartó párharcban.

Vereség a DEBL-negyeddöntő első meccsén

Női jégkorongozóink a DEBL negyeddöntőjében a veszprémi Rampage Women csapatával küzdenek a továbbjutásért.