2019. április 8.
Négygólos győzelem a rangadón!
Öregfiúk csapatunk hazai pályán 4-0-ra legyőzte a közvetlen rivális Halásztelket!

Együttesünk a múlt héten váratlan vereséget szenvedett, de rögtön itt volt a lehetőség a javításra, hiszen a listavezető Halásztelket fogadtuk.

A 25. percben megszereztük a vezetést, egy szép támadás végén egy balról érkező beadást követően Lisztes Krisztián kilépett a vendégvédők között és kilőtte a bal alsó sarkot 14 méterről (1-0). Sajnos már a szünet előtt cserélnünk kellett, Holló Richárd ugyanis megsérült, a helyére Jovánczai Zoltán állt be.

Egygólos előnnyel mentünk a szünetre, az 58. percben azonban már kettővel mentünk, Lisztes egy lövőcsellel két védőt is elküldött, majd lőtt, a labda egy halásztelki játékoson még megpattant, majd a kapu jobb oldalában kötött ki (2-0).

A 71. percben végleg eldőlt a találkozó, amikor Bubcsó Norbert kapott remek indítást, elvitte a védője mellett, majd egy remek visszacselt követően a bal alsó sarokba lőtt (3-0). A gólgyártásnak azonban nem volt vége, Ebedli Zoltán parádés gólt lőtt 30 méterről a kinn álló kapus fölött, kialakítva ezzel a 4-0-s végeredményt!

- Nagyszerű győzelem volt! Ellenfelünk fiatalabb játékosokból állt, így gyorsabbak voltak nálunk és szervezetten játszottak. Mi azonban a futballtudásunkkal kiegyensúlyoztuk ezt a hátrányt, a két csapat között a minőségbeli különbség döntött – értékelt csapatunk vezetőedzője, Dzurják József.

Sikerünknek köszönhetően megelőztük a Halásztelket, és újra mi vagyunk a tabella élén!

Öregfiúk, I. osztály
FTC-Halásztelek 4-0 (1-0)
FTC: Nagy G. - Ebedli (Ulicska, 80.), Balog, Keller, Fehér (Rázsó, 79.) - Szűcs M. (Lengyel, 74.), Lazic (Zsolnai, 79.), Szekeres, Bubcsó (Jordáki, 74.) - Lisztes, Holló (Jovánczai, 35.)
Gól: Lisztes (25., 58.), Bubcsó (71.), Ebedli (73.)

Fradi-ünnep három vármegyében is

Három nap alatt Bátonyterenyére, Kisújszállásra és Sarkadkeresztúrra is ellátogatnak öregfiúink.

Bronzérmes lett öregfiúk labdarúgócsapatunk

A Dunaharaszti hazai 5-0-s legyőzésével biztosítottuk be harmadik helyünket a tabellán.

Fradi-ünnep Oroszlányban és Ecsegen

Május 25-én és 26-án két helyszínre is ellátogat öregfiúk-csapatunk.

Öregfiúk: döntetlen az RTK ellen

Hiába fordítottunk egygólos hátrányból, 2-2-es döntetlent játszottunk az RTK vendégeként.

Fradi-Újpest Marcaliban

Május 12-én öregfiúk labdarúgócsapatunk Marcaliba látogat.

Öregfiúk: 13 gólt lőttünk a Goldballnak

Győri négy, Palásthy kettő, Bokros, Orosz, Keller, Lazic, Fábio, Lengyel és Janetka egy-egy gólt szerzett.

Sportpark átadás Domoszlón a Fradival

Május 4-én, szombaton délután Domoszlóra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Öregfiúk: Tízig meg sem álltunk, kiütéses győzelem!

Palásthy négyet, Bokros hármat lőtt a Halászteleknek, Fábio, Dell’elce és Ujfalusi is eredményes volt.