2023. szeptember 18.
Öregfiúk: harcos meccsen szereztük meg a három pontot
Keller és Bubcsó góljával 2-1-re legyőztük az újonc Monort a bajnokság 4. fordulójában.

Az MTK elleni 2-2-es döntetlen után öregfiúk labdarúgócsapatunk az újonc Monor vendégeként lépett pályára a bajnokság 4. fordulójában.

Az eddig három mérkőzésen veretlen Monor az első perctől kezdve nagyon szervezetten védekezett, hiába támadtunk, sokáig nem tudtunk komoly gólhelyzetet kialakítani. A 32. percben végül megtört a jég, egy szöglet utáni lepattanót Keller lőtt a kapuba (0-1). A félidő előtt a kilépő Szalait buktatták a hazai védők, büntető következett. Bubcsó ugyan belőtte a tizenegyest, de a játékvezető megismételtette azt, támadónk pedig másodszor sem hibázott (0-2). A fordulás után is megvoltak a helyzeteink, de azokat nem tudtuk kihasználni. A Monor egy figyelmetlenséget kihasználva szépített a hajrában, de újabb gól már nem született, így 2-1-re győztünk az újonc otthonában.

A találkozó után vezetőedzőnk, Dzurják József értékelt.

- Bravúr volt ez a mai győzelem. Egy újonc csapat ellen léptünk pályára, akik eddig nem találtak legyőzőre. Fiatalok, szervezett futballt játszanak, sok csapat meg fog szenvedni itt. Felnőttünk a feladathoz, pedig a sérültek és betegek miatt nem volt egyszerű dolgunk. Akik a pályán voltak, mindent kiadtak magukból, mindent megtettek a győzelemért, amit maximálisan megérdemeltünk.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk legközelebb szeptember 25-én, hétfőn a Szigetszentmiklóst fogadja az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 4. forduló

Monor – FTC 1-2 (0-2)
Monor, Monor Balassi Bálint utcai Stadion

FTC: Sikur – Ujfalusi, Fábio, Dell’elce, Takács – Bojan, Keller (A. Sowunmi, 47.) – Szalai (Lengyel, 53.), Palásthy, Bubcsó (Jáky, 64.) – T. Sowunmi
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Keller (32.), Bubcsó (37. – büntető)

Öregfiúk: döntetlen az RTK ellen

Hiába fordítottunk egygólos hátrányból, 2-2-es döntetlent játszottunk az RTK vendégeként.

Fradi-Újpest Marcaliban

Május 12-én öregfiúk labdarúgócsapatunk Marcaliba látogat.

Öregfiúk: 13 gólt lőttünk a Goldballnak

Győri négy, Palásthy kettő, Bokros, Orosz, Keller, Lazic, Fábio, Lengyel és Janetka egy-egy gólt szerzett.

Sportpark átadás Domoszlón a Fradival

Május 4-én, szombaton délután Domoszlóra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Öregfiúk: Tízig meg sem álltunk, kiütéses győzelem!

Palásthy négyet, Bokros hármat lőtt a Halászteleknek, Fábio, Dell’elce és Ujfalusi is eredményes volt.

Majális a Fradival Taksonyban

Május elsején a Végh István Utánpótláscentrumban lép pályára öregfiúk együttesünk.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.