2019. január 16.
Szilágyi Liliána: FTC!
Szilágyi Liliána, Eb-ezüstérmes és ifjúsági olimpiai bajnok úszó az FTC-ben folytatja a pályafutását – VIDEÓ!

Szilágyi Liliána 1996-ban született Budapesten, 14 évesen már megnyerte első érmét a felnőtt országos bajnokságon, amelyen egy évvel később aranyat akasztottak a nyakába. A 2012-es antwerpeni ifjúsági Európa-bajnokságon aranyérmes lett 200 méter pillangón, 2014-ben pedig 100 és 200 méteren is a dobogó legfelső fokára állhatott a nanjingi ifjúsági olimpián.

A felnőtteknél az eddigi legnagyobb sikere a 2016-os londoni Európa-bajnokságon született, ahol ezüstérmet szerzett 200 pillangón. Szilágyi Liliána felmenői között a Ferencváros nagy alakjai vannak. Nagypapája Gyarmati Dezső, háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, valamint édesapja, Szilágyi Zoltán, többszörös magyar bajnok úszó is a Fradiban sportolt.

Új sportolónkat klubunk ügyvezető alelnöke, Nyíri Zoltán köszöntötte.

Üdvözlünk a Ferencvárosban Liliána, nagyon sok győzelmet, és sok mosolyt kívánunk zöld-fehérben!

Szilágyi Liliána a Ferencvárosról, a közelmúltról és a jövőbeni terveiről beszélt a Fradi Médiának!

A Fradi TV keddi adásában azt is megtekinthetik szurkolóink, amint új igazolásunk első alkalommal sétál körbe a Fradi „főhadiszállásán”!

Olimpiai indulásról álmodik junior világbajnokunk

A már a felnőttek között is eredményes fiatal úszónk legnagyobb célja megúszni az olimpiai szintet – INTERJÚ!

A Verrasztó testvérek is körbeússzák Magyarországot

A Fradi klasszisai is indulnak a három csodás magyar tájon rendezendő nyílt vízi úszóversenyen.

A felnőttek közé lépő FTC-tehetségnek van egy nagy álma

A Fradi úszója az érettségi után újabb vizsgára készül és újra megmutatná magát a magyar közönségnek – INTERJÚ

Két arany, hat ezüst és hat bronz a Tüskéből

Az FTC utánpótlás úszói eredményesen szerepeltek a hétvégi, budapesti korosztályos versenyeken.

Végső búcsú Székely Évától

Az 92 éves korában elhunyt olimpiai bajnok úszót március 11-én helyezik végső nyugalomra.

Verrasztó Evelyn bronzérmes lett Berlinben

Az FTC úszója a német fővárosban megrendezett nemzetközi viadalról térhetett haza értékes éremmel.

Elhunyt Székely Éva, az FTC egykori bajnok úszója

Kilencvenkét éves korában hagyott itt bennünket az olimpiai bajnok úszó.

Három úszónk is kiharcolta a budapesti Eb-részvételt!

Sömenek Onon Kata, Székelyi Dániel és Gálicz Péter is ott lesz a budapesti Európa-bajnokságon a Lupa-tavon.